Як спастись?

Чи може людина примиритися з Богом?

Що ми знаємо про Бога? Дехто уявляє Його жорстоким, дехто – справедливим. А хтось говорить, що тепер взагалі ні в кого не вірить...

 

       Але у серці кожної людини є духовна порожнеча, яку може заповнити тільки Божа любов. Кожен з нас у глибині душі прагне до чогось вищого, справжнього, надійного, досконалого...

       Бог є нашим Творцем. Він є Особою, а не абстрактним «вселенським розумом». Бог створив людей за образом і подобою Своєю, спілкувався з ними, вчив їх, дав їм у спадок усю землю. Адам з Євою мали щасливу долю. Але одного разу в їхнє життя прийшов гріх, який приніс розділення з Богом та духовну смерть. Від часів гріхопадіння Адама і Єви гріховність людини передавалася спадково з покоління в покоління. Хоча люди визнавали себе грішними, приносили відкупні жертви, але суттєво нічого не змінювалося.

       Так було до того часу, поки Бог не послав на землю Свого Сина. Наш Господь і Спаситель Ісус Христос добровільно віддав Себе на хресну смерть за гріхи усього людства, узяв на Себе усі прокляття й хвороби.

       Ісус був святим. Він помер, але смерть не мала над Ним влади. На третій день Ісус воскрес із мертвих, явився учням, вознісся на небеса та возсів на престолі у славі по правицю Бога Отця. Слово Боже говорить, що, як у Адамі всі померли, то в Ісусі Христі всі оживемо.

       Отже, Євангеліє, тобто Добра Новина, полягає у тому, що тепер кожній людині, яка щиро покається у своїх гріхах і визнає Ісуса Христа своїм Господом, Він дарує благодать спасіння, вічне життя з Богом, обіцяє захист, покровительство та благословіння.

       Ми живемо у чудовий час- період благодаті, коли Дух Святий є доступним для кожної людини, коли Бог дарує прощення гріхів не за ділами праведності, а по вірі в Ісуса Христа.

       Самовдосконалення, дотримання традицій і обрядів не наближає людей до Бога. Ісус Христос сказав:

       «Хто не народиться згори, не побачить Царства Божого» (Ів. 3:5).

       Тільки через щире покаяння людина отримує народження згори та примиряється зі своїм Небесним Отцем.

       «Бо так полюбив Бог світ, що дав Сина Свого однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне» (Ів. 3:16).