Домашні групи

       Наша церква подібна на велику сім’ю, де діти, молодь, зрілі і старші люди почувають себе як вдома. Ми дуже хочемо, щоб ти відвідавши церкву став членом цієї дружньої сім’ї, щоб ти знайшов нових друзів, а досі незнайомі тобі люди стали братами і сестрами в Господі.

       Один раз протягом тижня у твоєму мікрорайоні відбувається домашня група.

 

       Що таке домашня група? Навіщо християнам збиратися разом, якщо вони можуть бачитись у церкві? Подібні питання виникають, якщо ти ніколи не відвідував домашню групу. Ти  покаявся, і Ісус Христос став твоїм Спасителем, ти прийняв рішення ходити в церкву, присвятити своє життя Господу. Але у церкві тебе оточують чужі люди…

 

       По-перше, домашня група це – невелика кількість християн, які збираються для спілкування в Ісусі Христі. Під час такого невимушеного спілкування ти ближче познайомишся із віруючими, більше дізнаєшся про церкву. По-друге, зможеш отримати відповіді на різноманітні питання: про покаяння, про хрищення, про молитву, про духовний ріст і т.п. По-третє, можеш поділитися з віруючими не тільки радістю, а й своїми переживаннями і проблемами та отримати молитовну підтримку.

 

      Одна з найголовніших цілей домашньої групи– євангелізація мікрорайону, де збирається домашня група, також вчення і розбір Слова, молитва, прославлення і поклоніння, спілкування і взаємодопомога. Також домашня група це – середовище для зростання нових церковних лідерів. Іншими словами домашня група - це звичайна домашня церква, яку християнин відвідує серед тижня.

 

       У Слові Божому неодноразово згадується про те, що перші християни збирались не тільки в храмі, а й по домам. «І кожного дня перебували вони однодушно у храмі, і, ломлячи хліб по домах, поживу приймали із радістю та в сердечній простоті» (Дії 2:46), про спілкування новонавернених християн по домах, читаємо також: Дії 20:20;  5:42.

 

       Євангельська церква «Відродження» у кожному мікрорайоні міста Івано-Франківська має свою домашню групу, також наші домашні групи є у приміських районах міста.