Студія "Авакум 2:2"

       Ви можете замовити DVD-диски з проповідями єпископа Володимира Прудиуса, а також інших відомих проповідників: Ульфа Екмана, Карла-Густава Северина, Лестера Самрала, Дерека Прінса, Дениса Подорожного, Олега Попова та інших.

       Також до вашої уваги відеозаписи концертів, театральних вистав християнського театру церкви «Відродження» - «Скинія», дитячих свят, які проходили у церкві, ви можете замовити кліпи і відеофільми з свідоцтвами віруючих про зцілення та Божі благословіння. 

 

Контактна інформація: 

 

тел: (0342) 50-62-94(студія)

моб: (050) 90 91 471(Михайло)

 е-mail: church-if@jcc.org.ua

 

 

«Як Давид» - відеоальбом з концерту хвали і поклоніння церкви «Відродження»

 

       

       Вийшов навий відеоальбом з концерту хвали і поклоніння «Як Давид», присвячений до 20-річчя євангельської церкви «Відродження» (м. Івано-Франківськ).

       Дорогі друзі, раді представити вам християнські хіти за останні два десятиліття, що увійшли до цього відеоальбому. Пісні прославлення та псалми вибрані невипадково. Вони особливі, помазані Святим Духом, вони надихають нас і сьогодні, запалюють наші серця. Під час концерту хвали і поклоніння група прославлення церкви «Відродження» та музиканти з Мукачево, Миколаєва, Сімферополя і Мінська виконали найкраще з християнського репертуару!

       Давайте разом прославимо Спасителя Христа!

      

       Замовляйте відеоальбом у книжковому магазині «Світ християнської книги» церкви «Відродження», моб. (050) 90 91 471 (Михайло). 

 

 

 

Хваліть Господа з нами!

 

       

       Дорогі брати і сестри! Об’єднання Християнських Євангельських Церков України  «Відродження» випускає серію музичних альбомів, до яких увійшли відомі та улюблені нами пісні хвали і поклоніння. «Візьми наші серця» і «Перед Твоїм троном» - перші два диски, загалом світ побачать шість збірок. Кожен альбом містить додаток з текстами псалмів та гармоніями до них. Ми віримо, що наша праця допоможе вам більше прославити Боже Ім’я.

       Ми хочемо, щоб ці альбоми послужили для збудування прославлення у ваших церквах, щоб ви також співали з нами вдома, у дорозі та на домашніх групах.

       Замовляйте диски у книжковому магазині «Світ християнської книги» церкви «Відродження»,  моб. (050) 90 91 471 (Михайло). 

 

 

«Ісус – мій Спаситель!» – концерт-поклоніння церкви «Відродження»

       

       Друзі, ми раді запропонувати Вам новий відеоальбом із свята хвали і поклоніння у церкві «Відродження». Ми віримо, що наша хвала прославляє Ім’я Господнє та служить для збудування Церкви Христової. Нехай цей диск допоможе Вам глибше пізнати нашого Спасителя Ісуса Христа, відкрити для себе ще одне джерело любові, радості та утішення - джерело хвали і поклоніння.

       Прославляйте Його величне Ім’я разом з нами!

       Замовляйте диск у книжковому магазині «Світ християнської книги» церкви «Відродження», моб. (050) 90 91 471 (Михайло).