Дитяче служіння

 

       

       У церкву приходять не тільки дорослі, але й діти. Часом малечі важко зрозуміти всю глибину проповіді, тому в Біблії сказано: «Що чули ми і взнали, і батьки наші розказали нам, не приховаємо від дітей своїх, звіщаючи майбутньому роду славу Господа, і силу Його, і все що Він зробив»  (Пс. 77:3-4).

 

       

       Праця з дітьми – важлива ланка служіння в церкві «Відродження», оскільки підростаюче покоління – це майбутнє церкви. Наше дитяче служіння працює не тільки з дітьми віруючих, але і з тими дітьми, які вперше відвідують церкву і ще не пізнали Бога.

       Дитяче служіння було організоване у 1994 році, коли церкві «Відродження» виповнилось два роки. Тоді у нас було лише десятеро дітей і троє служителів. Церква росла, разом з нею зростала кількість дітей. Сьогодні 15 служителів опікуються понад сотнею дітей - віком від немовлят до 13-річних підлітків. Для занять з дітьми обладнали п’ять класів, у яких власними силами зробили сучасний ремонт, налагодили роботу кухні, організували харчування дітей. Упродовж років служіння вдалося зібрати велику бібліотеку навчальної літератури та розробити методичний план навчання.

 

Як організоване таке велике служіння?

 

       У кожній групі працюють досвідченні служителі. Наразі діє 6 груп, які діляться за віковою ознакою:

 

Група «Сонечко» - діти від народження до 2-х років;

Група «Веселка» - діти від 2-х до 4-х років;

Група «Абетка» - діти від 4-х до 6-ти років;

Група «Стежинка» - діти від 6-ти до 8-ми років;

Група «Учні Христа» - діти від 8-ми до 11 років;

Група «Teen-agers» - підлітки до 13 років;

 

       Навчання відбувається у довільній формі, проте на кожне заняття  існує чіткий план: молитва, урок «Відкриваємо Біблію», обід, а на завершення - ігри.  У 2 Тим. 3:15 сказано про важливість біблійного навчання дітей: «І ти знаєш з дитинства Писання святе, що може зробити тебе мудрим на спасіння вірою в Христа Ісуса».

       У дитячому служінні церкви «Відродження» велику увагу надають творчому вихованню учнів, зокрема, з дітками займається музичний керівник. До різноманітних свят хлопці та дівчата, які відвідують наші заняття, готують цікаві театральні і танцювальні постановки. 

       

       Відрадно бачити, як діти пізнають Господа і відають Йому свої серця. Сьогодні діти, які прийшли у церкву в 1994-96 рр., уже прийняли водне хрищення і самі беруть участь у церковних служіннях - дитячому, молитовному, прославленні, євангелізації, студії «Авакум 2:2» та ін.

       Служителі дитячого служіння церкви «Відродження» запрошують діток на недільну школу об 11.00, а також наші заняття відбуваються щосереди о 18.30.