Загальноцерковні служіння

Дорогі брати та сестри!

Запрошуємо УСІХ відвідати богослужіння церкви “Відродження", які відбуваються ЩОНЕДІЛІ о 11.00, ЩОСЕРЕДИ о 18.30 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Автоливмашівська, 5-А (кінцева зупинка тролейбуса №2). 

       Приходь до церкви з дітьми, поки триває загальне богослужіння, відкрита Недільня школа. Для найменших діток діє група "Сонечко" (від 0 до 3 років), для середніх груп працює чотири класи (від 3 до 12 років), а для найстарших - група "Teenager".

 

       Мета діяльності нашої Церкви - проповідь Євангелія в Україні, особливо в Карпатському регіоні, постановка та підтримка помісних церков. Для здійснення цієї мети в церкві працюють такі служіння: місіонерське, молитовне, дитяче та молодіжне, група прославлення, хор, аудіо-відеостудія "Авакум 2:2", видавництво, магазин "Світ християнської книги", газета "Відродження" та ін.

       Церква "Відродження" була заснована в Івано-Франківську у 1992 році, сьогодні ми маємо дочірні церкви на території України. І разом вони створюють об'єднання християнських євангельських церков України "Відродження". За роки існування церкви було проведено багато євангелізацій, на яких люди слухаючи Слово Боже, прийняли Господа в своє серце.

       Дякуючи Господу, протягом 2000-2001 років церква за кошти громади придбала і відбудувала Дім Молитви.

 

 

 

Добратись до церкви дуже легко!