Photo Gallery

Християнський табір «Петрос-2012»

23 November 2012, 02:31

       Наприкінці липня відбувся молодіжний наметовий табір «Петрос» – найяскравіша подія літа для християнської молоді Прикарпаття. Ювілейний – десятий похід табору церкви «Відродження» (м. Івано-Франківськ) ми традиційно провели у самому серці Карпат. Цього разу півсотні хлопців та дівчат з різних областей України підкорили дві гірських вершини: Шпиці та Гутин-Томнатик. Незабутні сходження, нові знайомства, цікаві ігри і конкурси, вечори спілкування та прославлення – таким запам’ятався нам табір «Петрос»-2012.

        … а почалось все в обласному центрі Прикарпаття... Радісна зустріч зі старими друзями та знайомство з новими. Ми «озброєні» наметами, спальниками, каріматами, казанками та хорошим настроєм вирушили у захоплюючу подорож. За кілька годин звичні для ока міські пейзажі змінили величні гори Карпат. Ми прибули на місце. Сповненні відчуття дивовижної пригоди учасники табору рушили до місця розташування, там нас уже чекали.

        Стукіт сокир, радісний гамір, запах полонинського різнотрав’я, облаштування наметів та місця відпочинку – все це означало табір «Петрос» відкрито…