Свідоцтва

Для Бога немає нічого неможливого!    

17.02.2015, 16:51

    Навесні 2011 року в зв’язку з погіршенням стану здоров’я  я звернувся в міську поліклініку міста Калуша. Після багатьох різних обстежень та консультацій я опинився в лікаря - ендокринолога, яка дала направлення на комп’ютерну томографію черевної порожнини. 8 червня 2011 року обстеження показало, що в черевній порожнині пухлина розміром 6x7см, яка тисне на підшлункову залозу.

    Мене направили в лікарню м. Івано-Франківська, а звідти в обласний онкологічний диспансер. В свою чергу, там порадили зробити операцію в Києві. Я вирішив їхати. Мій поїзд відправлявся в неділю ввечері. Зранку, як завжди, пішов до церкви. Після богослужінняя ми приймали причастя, за моє зцілення молився пастор, а ввечері я сів на поїзд. Перед сном відчув, що мене почало огортати тепло, можна сказати вогонь, і я зрозумів, що Дух Святий зійшов на мене. У своєму серці відчув, що повністю здоровий, і їхати у Київ немає потреби. Але подумав, що добре мати медичне підтвердження зцілення.

    В Києві в Інституті раку мене прийняв лікар. Атмосфера там була гнітючою, але я знав, що Господь вже торкнувся мого тіла. Оглянувши мене та вивчивши мою медичну справу, лікар повідомив, що я повинен пройти всі обстеження повторно.

    Я поселився в своєї тітки у селищі під Києвом. Зранку я їздив на обстеження, а після обіду, коли повертався, йшов за межі селища молитися, я славив Бога і наказував дияволу забиратися з мого тіла та життя. Минуло п’ять днів і я знову з усіма обстеженнями прийшов до свого лікаря, який повідомив, що я повністю здоровий і пухлини немає!

    Слава Господу Богу за те, що Він зробив чудо в моєму житті, я безмежно вдячний Йому, знаю, що для Нього немає нічого неможливого. Слава Тобі і подяка, мій Спаситель Ісус Христос!

 

Побігун Ярослав,

м. Калуш,

церква  «Слово життя»