Свідоцтва

Бог зцілив мій хребет    

15.06.2012, 15:04

    

       У підлітковому віці мені поставили діагноз – сколіоз. З роками ця недуга не зникала. Я мусила стежити за своїм здоров’ям: не можна було переносити важке фізичне навантаження, навіть не можна було довго ходити.

       Так склалось, що я шукаючи роботу виїхала на заробітки за кордон. Кілька років нелегкої праці в домі перестарілих у Чехії негативно вплинули на мій стан здоров’я. Мене все частіше почав мучити сильний біль у спині, інколи навіть знеболююче не допомагало. Під час чергового обстеження лікарі порадили негайно покинути цю роботу, якщо я не хочу опинитись в інвалідному візку.

       Додому я приїхала хвора, думала, що підлікуюсь і біль мине. Ходила на масаж, але легше не ставало. Ще й до того на моєму хребті з’явився якийсь наріст, він спричиняв ще сильніший біль. Загалом, більший чи менший біль турбував мене протягом десяти років.

       Коли Господь торкнувся мого серця і дарував мені спасіння, я дізналась, що Він в силі мене зцілити, що я можу жити без болю. Під час одного з богослужінь в євангельській церкві «Слово Життя» (м. Калуш) була молитва за зцілення: молились за людей, які мали хвороби хребта. Під час того служіння Господь забрав мою хворобу, згодом наріст на хребті зник, а біль у спині не турбує мене вже більше двох років. Як сказано у Слові Божому: «…Він немочі наші узяв і наші болі поніс…» (Ісаї 53.4). Я знаю, що завдяки Божій силі сталось таке чудо, і я можу тепер жити повноцінним життям! Я дякую Господу, Він є люблячий Батько!

 

Ольга Жирак,

с. Братківці,

Тисменецький р-н

Івано-Франківської обл.