Молодіжне служіння

Молодь за Христа!    

27.10.2011, 17:25

       Привіт!

Раді бачити тебе на молодіжній сторінці євангельської церкви «Відродження». Ми віримо, що молоді люди сильний інструмент у руках Божих, у всі часи Господь торкався та запалював юні серця. Господь любить юнаків і дівчат. Він хоче, щоб ти рано пізнав Його волю, Він бажає, щоб ти прожив своє життя яскраво, без ярма гріха, Він хоче, щоб ти палко служив Йому! Христос поруч з тобою, Він чекає, коли ти відчинеш для Нього двері свого серця, щоб Він міг стати твоїм Спасителем. 

       Наш Господь Ісус Христос покладає на тебе надію, бо тобі належить майбутнє. «Молодь за Христа!» - це наш девіз. Ми віримо, що покликані здобувати нові вершини та досягати неспасенних сердець для Христа. Приєднуйся до нас! Наша «молодіжка» відбувається щоп’ятниці о 18.00 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Автоливмашівська, 5-А. 

 

       

        У церкві «Відродження» молодіжне служіння займає особливе місце. Міцний біблійний фундамент, закладений в молоді роки, є найважливішою умовою успішного і благословенного життя в Ісусі Христі. Від того, на якому фундаменті ти будуєш своє життя, залежить твоє майбутнє.

       «Нехай молодим твоїм віком ніхто не гордує (не нехтує), але будь зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості!» (1 Тим. 4. 12)

       З таким чудовим словом апостол Павло звернувся до молодого юнака Тимофія. Він закликає бути «зразком для вірних у слові, у житті, у любові, у дусі, у вірі, у чистості». Апостол Павло добре знав, що юнацький вік – період постійних пошуків. Молода людина тільки утверджується як особистість, у цей час формується її характер, звички, поведінка. Від того, які основи будуть закладені у цьому віці, залежить її майбутнє.

       Апостол Павло також хоче, щоб молоді люди ставали Христовими воїнами, зберегли добре сумління та віру: «Цього наказу я передаю тобі, сину мій Тимофіє, за тими пророцтвами, що про тебе давніше були, щоб ними провадив ти добру війну, маючи віру та добре сумління…» (1 Тим. 1. 18-19).

       Мета нашого служіння - з юнацького віку навчити хлопців та дівчат будувати своє життя згідно Божого плану, тобто на основі Слова Божого. Ми хочемо, щоб більше і більше молодих людей віддавали свої серця нашому Господу Ісусу Христу. Якщо молодь на початку життєвого шляху буде знати Христа і слідувати за Ним, то нас чекає благословенне майбутнє!