Свідоцтва

Божі чудеса тривають!    

10.10.2011, 11:57

Я дуже вдячна Господу за чудотворіння, яке Він здійснив у моєму житті. У 1993 році у Полтавській області зі мною стався нещасний випадок. Після цього у мене були сильні болі в животі, почався запальний процес. Мені зробили операцію – видалили правий яєчник, а з лівого зняли гнилу оболонку, тому що запалення перейшло й на нього. Лікарі сказали, що більше нічим допомогти не можуть. Через деякий час біль знову повернувся. Коли я звернулася до лікаря, після обстеження він сказав, що мій стан поганий, що медицина нічим допомогти не може, і порадив лікуватися травами. Залишалося надіятися тільки на Бога. 

       В той час я переїхала до Івано-Франківська, де навернулася до Бога і стала відвідувати євангельську церкву “Відродження”. Я вірила, молилася і одного разу, коли на недільному зібранні церкви була молитва за зцілення, я вийшла до переду, вірячи, що Господь зцілить мене в цей день. Після молитви пастора я відчула покращення.

       Коли я знову звернулася до лікаря на УЗД, вона стала диктувати медсестрі дані: «Правий яєчник в нормі, лівий теж, ви здорові…» Я здивувалася: «Але ж... у мене немає правого яєчника, його ж видалили, звідки він взявся?» Я сама була дуже схвильована, адже я й подумати не могла, що у мене може з`явитися видалений орган. Я засвідчила лікарці, що про мене молилися у церкві, що це Бог зробив таке чудо. Вона теж була дуже здивована і сказала, що все може бути. Я дуже раділа, славила Господа за Його любов і силу!

       Пройшло декілька років, я вийшла заміж і чотири роки не могла завагітніти. Причиною лікарі називали кісту, котра то зникала, то знову з`являлась. Ми з чоловіком молилися, і я продовжувала лікуватися всі ці чотири роки. У березні 2005 року мені зробили операцію – видалили цю кісту, але через тиждень на її місці утворилося зразу дві кісти.  Одна знайома порадила мені звернутися до хорошого гінеколога. Лікар сказала, що надії дуже мало і що дні, в які я звернулася, несприятливі, безнадійні для зачаття дитини. Я зрозуміла, що може допомогти тільки Бог. І вирішила йти по вірі. Звернулася до дружини нашого пастора Наталії Ярославівни, і ми вирішили постити та молитися разом за мою дитину. Коли ми почали молитися, то посвятили цю майбутню дитину Богу і пастор Наталія порадила мені помолитися такою ж молитвою вдома з чоловіком.

       Ми почали звичайну молитву: відреклися від прокляття безпліддя. Пастор Наталія поклала руки на мій живіт і тут сталося щось незвичайне. Мій живіт почав рухатися, ніби всередині було щось живе. В молитві ми руйнували прокляття над моїм життям, закликали Кров Ісуса Христа, адже диявол боїться Крові Христа.

       Після цього пастор Наталія Ярославівна почала благословляти моє життя. Я відчула Божий дотик, мене охопив жар. В кімнаті була велика присутність Божа. І я зрозуміла, що Бог звільнив мене від прокляття. Ми вже молилися декілька годин, але не могли закінчити молитву: Бог не покидав кімнати.

       Вдома ми молилися з моїм чоловіком Русланом. Він дуже хотів дитину, але якось разом за це ми ніколи не молилися. Я виконала пораду пастора, та вже вдвох ми посвятили майбутню дитину на служіння Богу.

       Минуло 12 днів. Згідно всіх законів медицини зачаття було неможливим, але я вже знала, що чекаю дитину. Прибігла в середу на служіння і зі сльозами обняла Наталію Ярославівну: я, нарешті, вагітна!

       Мені було 30 років, але вагітність і пологи пройшли нормально. Народилася моя донька Соломійка гарною та здоровою. Вдома ми з чоловіком зробили “хрестини”: вирішили відсвяткувати нарождення дитини і запросили пастора Володимира і його дружину Наталію. Ми разом помолилися і подякували Ісусу Христу за Його милість і любов. Це сталося у 2006 році. А вже 2008 році Господь благословив нас другою дитиною – хлопчиком Давидом! Слава нашому всемогутньому Богу!

 

Надiя Павлюк

с. Братківці

Івано-Франківської обл.