Свідоцтва

Я зцілена!    

07.10.2011, 16:00

В минулому я залежала від алкоголю. Все починалося з малого, а дійшло до того, що треба було лікуватися. Лікування допомагало тільки на деякий період. А ще та фраза, що алкоголізм жіночий не виліковується, ставила крапку над “і”. Я була у безвиході. Життя йшло шкереберть, сім`я розвалювалася. Було дуже-дуже погано.

Я дякую Богу за своїх дітей, що Він привів їх в євангельську церкву “Відродження”. Вони почали за мене молитися. Молилися також і люди з церкви. Через їхні молитви Бог торкнувся мого серця. Я покаялася, прияняла Ісуса Христа як свого особистого Спасителя. Господь дав силу молитися самій. Через деякий час Бог звільнив мене від  алкоголізму. Це було чудо Господнє. Що не могли зробити люди, лікарі і я сама, те Господь дарував мені.

       Також за цей час Господь багато разів мене зціляв.

       Але чомусь не зцілялася хвора підшлункова залоза. До того ж, у мене була висока кислотність, від чого я постійно відчувала дискомфорт. Треба було постійно слідкувати за тим, що ти їсиш. Не можна було вживати кисло-молочні продукти, помідори, майонез, смажене та ін. За багато років я звикла до такого меню. Лікарі говорили, що підшлункова залоза не піддається лікуванню, тому необхідно увесь час дотримуватися дієти.

       Але те, що не може зробити медицина – може зробити мій дорогий Господь. Він зцілив мене від цієї хвороби! Я вже кілька років не приймаю ліки, які знижують кислотність, а жила я з ними понад десять років. Я можу тепер їсти все, що захочу!

       Я дякую Господу! Життя таке прекрасне з Ним!

 

Катерина Півнюк,

м.Івано-Франківськ,

церква "Відродження"