Свідоцтва

Господь мій - цілитель мій     

07.10.2011, 15:17

Господь сказав такі слова: “Коли дійсно будеш ти слухати голосу Господа, Бога твого, і будеш робити слушне в очах Його, і будеш слухатися заповідей Його, і будеш виконувати всі постанови Його, то всю хворобу, що Я поклав був на Єгипет, не покладу на тебе, бо Я Господь, Лікар твій!” (Вихід 15:26).

З дитинства я практично ніколи не хворів якимись важкими чи серйозними хворобами. Але, коли мене взяли до армії, в моєму житті відбулася жахлива подія. Після трьох місяців служби я помітив, що на моїй правій руці з`явилося декілька підозрілих пухирців. Що стало причиною їхньої появи, я не знав.

       Я не вважав це чимось настільки серйозним, щоб звернутися до лікарів. Але через деякий час ці пухирі стали розширюватися на моїй руці. Я не звертав на це уваги та просто бинтував руку, вважаючи, що вони заживуть і щезнуть самі собою. А насправді ситуація погіршувалася з кожним днем. Рукав одягу став постійно намокати. Утворилася рана, з якої постійно витікала якась рідина. Не можна було занурювати руку у воду. Коли ми ходили у лазню, я обмотував руку поліетиленом, щоб на неї не потрапляла вода, інакше рана все більше і більше розширювалася.

       Лікарі сказали мені, що це екзема. Вона не лікувалася, тільки на деякий час підсихала завдяки різним медичним препаратам. Але найстрашніше було ще попереду. Екзема перейшла на другу руку та на обидві ноги. Я став людиною, у якої обидві руки від ліктів до пальців та обидві ноги від колін до пальців уражені мокрою екземою.

       Ця хвороба характерна також тим, що рани дуже сильно (я підкреслюю, дуже сильно) сверблять, а коли їх потерти, то дуже сильно болять. Від болю я повзав по підлозі, не міг спати.

       Ще однією проблемою було те, що під час перев`язки присохлі бинти доводилося відривати, тому що вони просякали рідиною, яка витікала з ран, і тому рани практично не могли загоїтися.

       Лікарі попереджали, що екзема може перейти й на обличчя. Ця інформація закарбувалася в моєму розумі. Я чекав і готувався до гіршого...

       Але це «гірше» не настало! Слава Богу! Моя віруюча бабуся підказала мені вихід. Вона сказала мені: «Проси у Бога, щоб Він забрав це від тебе». Я так і зробив. Після простої короткої молитви, через кілька днів я зрозумів, що так і не помітив, коли й як екзема щезла повністю з мого тіла! Руки та ноги стали чистими! Скоро з`явився і волосяний покрив на пошкоджених ділянках рук та ніг.

       Зараз на моєму тілі немає жодної плями чи сліду від такої страшної хвороби як екзема. Я дуже вдячний Господу за зцілення, за Його любов, милість і співчуття до мене. Він – Всемогутній! Він – мій Бог!

       Я люблю Його та прославляю Його славне Ім`я!

 

Андрій Штереб,

м.Дрогобич,

Церква «Живе Слово»