Свідоцтва

Я знову можу ходити    

07.10.2011, 14:44

Я народився з гемофілією, це спадкове захворювання крові. З медичної точки зору, ця недуга невиліковна. В 12 років я перестав ходити і, як не намагався це робити, мої спроби ні до чого не приводили. Коли  виповнилося 16, мій стан ще більше погіршився. Я майже весь час лежав, не міг без сторонньої допомоги навіть піднятися на ліжку. Я не міг нічого робити, навіть довго тримати книгу. З маминою допомогою я сідав у інвалідний візок, але навіть у ньому я не міг довго перебувати.

      Такий мій стан (в легшій чи важчій формі) тривав понад півроку. Бували такі дні, що я не міг навіть самостійно їсти.

      Якось на Різдво до мене прийшли віруючі «колядувати». Вони побачили, що я хворий і спитали, чи можна прийти до мене ще раз. Вони проповідували мені про спасінння та зцілення. Під час їхнього третього візиту я покаявся, запросив Ісуса в своє серце, в своє життя. З того дня Бог почав мене зціляти: я почав самостійно сідати, став незалежним від ліків! Господь наповнив моє серце радістю та вірою. Також Ісус зцілив мене від постійного головного болю та алергії. Я почав робити перші кроки...

       З того часу минуло п'ять років. Бог так багато для мене зробив! Я пробував ходити, і це виходило у мене все краще й краще з кожним днем! Одного разу на богослужінні пастор проповідував про зцілення. Слово торкнулося мого серця, і після молитви я перестав на вулиці користуватися інвалідним візком взагалі! Уявіть, я зміг поїхати на рибалку на Дністер, ловити рибу, ночувати у наметі! Зовсім недавно про все це я не міг собі навіть уявити!

      Мої знайомі, котрі знали про мою хворобу, зараз не впізнають мене. Дивуються моїм успіхам, а я розповідаю їм про Того, Хто мене зцілив.

       За цей час я навчився грати на клавішних інструментах, пишу псалми, прославляю мого Господа! І зараз я служу Богу в групі прославлення у нашій Церкві “Слово Життя”, м. Калуш.

       Бог повністю змінив моє життя. Я такий вдячний Йому!

       Моя історія схожа на казку, але це реальність, яку дарував мені Господь Ісус Христос.

 

Володимир Цюпин,

м. Калуш,

Івано-Франківська обл.