Свідоцтва

Ісус може зцілити усіх!    

07.10.2011, 14:27

Я хочу розказати, як пережив Божу благодать і зцілення, як зрозумів, що Господь мене любить, що Він добрий, благий і милостивий. До того випадку, що стався зі мною, я чув про зцілення від Бога, але не знав, чи може щось подібне відбутися в моєму житті. Я думав, що Бог зціляє тільки особливих праведників... Кілька років тому я потрапив у лікарню. Діагноз – тромбоз судин правого ока. Лікарі пояснили, що протягом двох-трьох місяців зір буде погіршуватися, а потім настане сліпота. Люди з подібними проблемами знають, який це жах. Я відчував себе самотнім, розбитим. Я боявся навіть уявити, що зовсім скоро осліпну.

       Одного разу я йшов у лікарню на чергове обстеження і взяв з собою Біблію, яку мені подарували віруючі. До того часу я її ніколи не читав. Завжди, коли я брав її в руки, виникала думка, що я нічого не зрозумію, що вона написана для священиків, що в ній дуже багато сторінок.

       Але в той день я відкрив цю Книгу і прочитав у ній, що Ісус зціляв простих, звичайних людей! Особливо мені сподобалася розповідь про зцілення сліпого Вартимея. І я повірив у своє зцілення, повірив, що Господь хоче, щоб я не осліп. Я читав і читав. Кожна наступна сторінка була цікавішою, ніж попередня.

       Через декілька днів до мене у лікарню прийшла дружина і принесла запрошення до євангельської церкви "Відродження". Я погодився піти у цю церкву. Я був дуже радий і готувався до цієї поїздки, як до якоїсь важливої, вирішальної в моєму житті зустрічі. Я вірив у своє зцілення! Я вірив, що буду бачити!

       У неділю ми приїхали до церкви. Все служіння я молився, каявся перед Ісусом. Хотілося бути чистим, без гріха. Перед очима в мене був зранений, скривавлений Ісус; я плакав, як дитина, і нічого не  міг з собою зробити. Пам’ятаю, що прийшла легкість, спокій на душі і сильна віра в перемогу над сліпотою. Це було щось надзвичайне.

       Після молитви я відчув покращення. Згодом після чергового обстеження виявилося, що мої очі абсолютно здорові! Лікарі були надзвичайно здивовані, коли я сказав їм, що це Сам Бог зцілив мене.

       Я дякую Господу за ту віру, яку Він дав мені. Слава Богу!

Василь Гриньків,

с.Черніїв,

Івано-Франківська обл.