Події

Ми – одна сім’я. Церква Слави Божої святкує 25-річчя     

28.03.2018, 15:36

 

   У нашій церкві завершилась святкова конференція, брати і сестри зі Львова, Києва, Черкас, Одеси, Тернополя, Рівного та інших міст України приїхали привітати нас з нашою річницею. Ми також зустрічали друзів з США – Лінду Тернер і Ненсі та Пера Седергарда зі Швеції.
 
 
 
 
     Чотири дні конференції в Івано-Франківську панувала чудова сімейна атмосфера, звучали радісні пісні, ми разом прославляли Ім’я Господнє, дякуючи, що наша церква протягом усіх років залишається «стовпом і утвердженням істини». Для багатьох людей ця церква в Івано-Франківську стала другим домом, тут вони знайшли вірних друзів та своїх «половинок», народжували і благословляли дітей. А найголовніше пізнавали Ісуса Христа як особистого Спасителя, пережили прощення і любов Господню, силу Святого Духа, не один раз бачили зцілення та чудеса Божі.
 
 
 
 
 
 
     Привітати церкву та пасторів Володимира й Наталію Прудиус  приїхали старі друзі з часів їхнього навчання у Львівській консерваторії, де в ті часи Бог пробуджував молодь. Тоді у гуртожитку навчального закладу утворилась домашня група з сотні народжених згори християн, яку вів Володимир Прудиус.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Далі звучали теплі побажання і спогади як Господь запалював багатьох тодішніх студентів служити Йому, спасаючи молодь. Пізніше, у серпні 1992 року, Бог покликав Володимира і Наталію  почати церкву в м. Івано-Франківську тоді вони ще не були подружжям, але обоє хотіли, щоб багато людей пережили безмежну любов Небесного Отця.
 
     Сьогодні, дякуючи Господу, церква Слави Божої проводить богослужіння у власному Домі молитви, який придбала за кошти громади. Наша церква – благословенна церква з яскравою історією, покликана проповідувати Євангеліє у Карпатському регіоні та в Україні. 
 
 
 
 
 
 
      Усі чотири дні ми мали тепле братське спілкування. Ми вдячні усім, хто брав участь в організації конференції: дякуємо нашим сестрам, які приготували святковий обід, братам, які послужили у Домі молитви, готуючи приміщення церкви до святкувань.
 
     Дякуємо і нашим пасторам Володимиру та Наталії Прудиус, які протягом усіх цих років залишаються вірними Божому покликанню!
 
 
 
 
 
     У ці дні діти біблійної шкілки Церкви Слави Божої підготували святкові виступи, а наше молодіжне прославлення концерт сучасної християнської музики.
 
     Під час святкування дня народження Церкви Слави Божої ми відзначили і 500-річчя Реформації в Україні. У приміщені церкви відкрилась виставка відомого українського художника Любомира Мартинюка, до речі, кожен охочий зможе відвідати виставку у неділю після загального богослужіння в церкві.