Свідоцтва

Господь - наш Цілитель    

07.10.2011, 14:22

Мене мучив нестерпний біль у правому коліні. Мені було важко ходити, останнім часом навіть 500 метрів мені було складно пройти. Коли я піднімалася сходами, а особливо, коли сходила вниз, біль був дуже різким, таким, що віддавав у голову та серце. На одному з богослужінь Церкви “Відродження” була молитва за зцілення. Пастор Наталія поклала на мене руки під час молитви. Одразу я нічого не відчула, але потім, коли вдома мені довелося піднятися сходами, я із здивуванням зрозуміла, що не відчуваю болю! Я спробувала присідати, згинала й розгинала ногу – коліно було зціленим! Це зробив наш Небесний Лікар – Бог, тому що Ісус возніс на хрест усі наші немочі та хвороби, Його ранами я зцілена! Алілуя!

       Крім цього, Бог зцілив мене від тахікардії, стенокардії, атеросклерозу, зцілив мою хвору печінку, підшлункову залозу. Обстеження УЗД показувало 2 камені у жовчному міхурі – великий і маленький. Коли через ці камені починалися приступи, я від нестерпного болю повзала по підлозі годину чи півтори, плакала, піт лився градом. Це все зафіксовано в моїй медичній картці, але тепер я зцілена!

       Декілька років тому, у мене стався серцевий напад. Серцебиття сягало 220 ударів за хвилину, тиск піднявся до 220/120 (на той час я саме виписалася з лікарні). Я викликала швидку допомогу. Напад тривав майже цілу добу, лікарі тричі приїжджали, вводили у вену ліки, але нічого не допомагало. Я вирішила, що буду надіятися на Бога, а не на людей і почала молитися. Стала на коліна і попросила, щоб Господь мене зцілив, пообіцяла служити Йому.

       І знаєте, так і сталося! Тиск і серцебиття нормалізувалися! Бог мене зцілив!

       Через усі ці хвороби мені була встановлена група інвалідності, та після зцілення я від неї відмовилася!

       Я прославляю мого Господа і Спасителя Ісуса Христа за Його милість до нас, дякую за Його святу Кров, хвалю Його святе Ім`я!

Оксана Горин, м.Галич, 

Івано-Франківська обл.