Свідоцтва

Якби не Бог...    

07.10.2011, 14:13

Сім років тому я поїхав до Іспанії на заробітки. За спеціальністю я ветеринар. Важко працюючи за кордоном “заробив”  хворобу –  бруцельоз. Можливо, цей термін вам нічого не говорить, але будь-який медик знає, що це дуже небезпечна хвороба. У нас вона вважається невиліковною. Заліковується, але не виліковується остаточно. (ред. бруцельоз — гостра інфекційна хвороба, супроводжується ураженням опорно-рухової, нервової, серцево-судинної та урогенітальної систем). Спочатку я два роки лікувався вдома, потім півроку – в Чернівцях. Почалися серйозні проблеми – моє тіло паралізувало, і я не міг ходити. Бували дні, коли я навіть не міг говорити. Ліки, які  вживав, перестали допомагати. І до мене прийшов страх, що це вже, напевне, кінець. Я задумався, а з чим прийду до Бога? Тоді я покаявся. Згодом пішов до церкви.

       І коли я навернувся до Бога, Він мене помилував, зцілив і дав сили працювати далі. І сьогодні я працюю, живу повноцінним життям!

       Це Бог зробив у моєму житті. І це правда! Я готовий сказати кожному, що Бог є, Він добрий, милостивий і щедрий, якщо йдеш до Нього з відкритими серцем і душею. Він усім допоможе так, як допоміг мені!

Петро Равлюк,

с. Орелець

Івано-Франківської обл.