Події

Водне хрищення у Церкві Слави Божої    

28.08.2017, 12:37

Майже 30 людей, які покаялись у наших церквах і запросили у своє життя Ісуса Христа як особистого Спасителя, цими вихідними в Івано-Франківську прийняли водне хрищення. Хрищення відбулось на р. Бистриця Надвірнянська. Ми були дуже раді зустрітися з нашими дорогими друзями зі Львова, Долини, Калуша. Чимало християн-франківців прийшло підтримати нових братів і сестер в Господі, а група прославлення виконала радісні пісні та псалми.

     Пастор Володимир Прудиус звернувся до нових людей з наставницьким словом, адже водне хрищення - це один із найважливіших кроків у житті християнина. У Слові Божому написано, що нам потрібно народитися від води і Духа, щоб увійти в Царство Боже (Ів. 3:5). Також сам Ісус Христос подав нам приклад такого хрищення, про що сказано у Мт. 3:13-17.

     «Тоді прибуває Ісус до Галілеї понад Йордан до Івана, щоб христитись від нього. Але перешкоджав він Йому й говорив: Я повинен христитись від Тебе, і чи Тобі йти до мене? А Ісус відповів йому: Допусти це тепер, бо так годиться нам виповнити всяку правду. Тоді допустив він Його. І охристившись Ісус, зараз вийшов із води. І ось небо розкрилось, і побачив Іван Духа Божого, що спускався, як голуб, і сходив на Нього. І ось голос почувся із неба: Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав!».