Свідоцтва

Ранами Ісуса я зцілена    

07.10.2011, 14:08

Перед виходом на пенсію, у мене почали сильно боліти руки, кінчики пальців втрачали чутливість. Діагноз лікарів – хвороба Рейно. Я працювала в лікарні і знаю, що це за хвороба. Мені призначили курс лікування,  але виникла нова проблема – поліартрит. На суглобах з’явилися нарости, пальці рук деформувалися. Руки дуже боліли, пальці ставали викрученими. Я лікувалася, робила ванночки, купувала різні мазі для натирання, два рази їздила в Черче на курорт, але результатів не було. Лікарі сказали, що хвороба хронічна, і тому невиліковна.

       Моя сусідка, в якої було те ж захворювання, сказала мені: «Олю, ти ще не знаєш, що тебе чекає». Її пальці не розгиналися, були подібні до гачків. Мене, звичайно, не тішила така перспектива.

       В 2000 році я покаялася, охрестилася і стала членом євангельської церкви “Відродження” в м. Івано-Франківськ. Ходила на служіння, молитви, вірила, що я зцілена ранами Ісуса Христа. Але чомусь ніколи не думала, що Бог може зцілити мої руки.

       Та у Бога, напевно, була інша думка. Одного разу в церкві молилися за зцілення. Я вийшла до переду, щоб помолилися за мої ноги, які теж боліли. Пастор Наталя Ярославівна помолилася за мене. Мушу зізнатися, що на той час у мене зовсім не було віри на зцілення.

       Але наш Бог чудесний! Через деякий час я помітила, що нарости на пальцях почали зникати. Поступово вони зникли повністю!

       Я дякую нашому Господу за те, що я здорова, за наших пасторів, яких Він використовує у служінні зцілення. Слава, хвала і подяка нашому Господу Ісусу, ранами Якого ми зцілені!

 

Ольга Дубицька,

смт. Лисець, 

Iвано-Франкiвська обл.