Події

Христос народився! Славімо Христа!     

06.03.2017, 12:16

     Ми з радістю святкуємо день Різдва не тільки у своїх сім’ях і родинах, а прославляємо народження нашого Господа Ісуса Христа у церкві. 8 січня, відбулось святкове богослужіння у церкві Слави Божої, що знаходиться у місті Івано-Франківськ. Наші діти підготували справжній сюрприз. Театралізоване дійство повело нас у давню та чудесну історію… У Вифлеємі діва Марія і Йосип радіють, бо народився їхній первісток, якому дали Ім’я Ісус. До ясел поспішають волхви, вони по натхненню й відкриттю пройшли довгий шлях, щоб вклонитися Визволителю і Царю, принести дари. 

     Діти зіграли чудову виставу, вони співали і танцювали, славлячи народження Спасителя. На сцені виступили наймолодші учасники, естафету у служінні прославлення продовжують: бас-гітара – Саша Мосій, барабани і саксофон – Ілля Сухоребський, клавіші – Станіслав Стефурак та ведуча прославлення – Ангеліна Сафронова.

      Церква Слави Божої вітає усіх християн із світлим святом Різдва Христового! Нехай Божий мир і радість, любов, віра та надія не залишають Ваші серця. Нехай Бог береже Вас і благословляє у новому році!